Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Siegecraft Commander Nintendo Switch

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Siegecraft Commander (Nintendo Switch) - gra strategiczna osadzona w uniwersum fantasy, w której rozgrywka podzielona została na tury (w przypadku potyczek wieloosobowych) lub też rozgrywana jest w czasie rzeczywistym (kampania stworzona z myślą o grze w pojedynkę). Za stworzenie gry odpowiedzialny jest zespół z Blowfish Studios, który na swoim koncie ma między innymi wydany w marcu 2016 roku projekt Gunscape.

Gra Siegecraft Commander przygotowana została z myślą o konsolach ósmej generacji - Nintendo Switch, Xbox One, PS4 oraz komputerach klasy PC. Światowa premiera tego tytułu w przypadku konsoli koncernu Nintendo ustalona została na 19 września 2017 roku.

Fabuła

Historia opowiedziana przez twórców Siegecraft Commander umiejscowiona została w realiach świata fantasy - w miejscu, w którym od lat walczą ze sobą dwie wrogie frakcje - rycerze Freemoi oraz Jaszczuroludzie.

Mechanika Rozgrywki

Pod względem proponowanej mechaniki Siegecraft Commander w wersji na komputery PC to gra strategiczna, w której sposób prowadzenia rozgrywki zależny jest od wybranego trybu zabawy. W przypadku kampanii singleplayer (gracz może opowiedzieć się po obu stronach konfliktu) rozgrywka prowadzona jest w czasie rzeczywistym (RTS). W przypadku trybu potyczek wieloosobowych natomiast (multiplayer) rozgrywka podzielona została przez twórców na tury.

Sam rdzeń zabawy w Siegecraft Commander w dużej mierze czerpie z popularnego gatunku Tower Defense, w którym głównym celem gracza jest budowa stosownych oblężeń i utrzymania fortyfikacji podczas zwiększających się ataków fal nieprzyjacielskich jednostek.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na Nintendo Switch

Siegecraft Commander - okładka
  • 7+
  • Przemoc
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Siegecraft Commander | Nintendo Switch - Data Premiery
PL
UK 2018-09-19
US 2018-09-19