Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Naruto: Ultimate Ninja Storm Nintendo Switch

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

  • Naruto: Ultimate Ninja Storm (Nintendo Switch) - Screenshot #1
  • Naruto: Ultimate Ninja Storm (Nintendo Switch) - Screenshot #2
  • Naruto: Ultimate Ninja Storm (Nintendo Switch) - Screenshot #3
  • Naruto: Ultimate Ninja Storm (Nintendo Switch) - Screenshot #4
  • Naruto: Ultimate Ninja Storm (Nintendo Switch) - Screenshot #5
  • Naruto: Ultimate Ninja Storm (Nintendo Switch) - Screenshot #6

Naruto: Ultimate Ninja Storm (Nintendo Switch) - w Japonii znana pod nazwą Naruto: Narutimetto Sutōmu - pierwsza odsłona serii Ultimate Ninja Storm - dynamicznej bijatyki stworzonej przez studio deweloperskie CyberConnect2 Co. Ltd. i wydanej przez Bandai Namco Entertainment. Gra pierwotnie ukazała się w listopadzie 2008 roku debiutując wówczas jako tytuł ekskluzywny dla konsoli PS3.

Odświeżona edycja, wchodząca w skład kompilacji Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy wydana pierwotnie została 25 sierpnia 2017 roku na komputery osobiste (PC) oraz konsole ósmej generacji - PS4 i Xbox One. W dniu 26 kwietnia 2018 roku tytuł ten trafił również do posiadaczy konsol Nintendo Switch.

Gra Naruto: Ultimate Ninja Storm oparta jest na popularnej serii anime i manga (Naruto) stworzonej przez Masashi Kishimoto.

Mechanika Rozgrywki

Naruto: Ultimate Ninja Storm, w wersji na Nintendo Switch, to trójwymiarowa bijatyka, w której gracze wcielają się w postaci doskonale znane fanom serii Naruto i toczą ze sobą pojedynki na trójwymiarowych arenach (poprzednie odsłony cyklu Ultimate Ninja oferowały plansze wykonane całkowicie w dwóch wymiarach).

Jedną z nowości w tej części jest przede wszystkim 'Awakening Mode' - tryb, który aktywuje się w momencie, gdy postać gracza straciła większą część posiadanej energii - po jego aktywacji postać zyskuje nowe umiejętności, zwiększoną szybkość oraz znacznie mocniejsze ataki wyrównujące szanse w walce. Część z postaci po aktywacji tego trybu uzyskuje zupełnie nowe zestawy ruchów niedostępne w trakcie standardowej rozgrywki.

Tryb fabularny dostępny w grze pokrywa wydarzenia z serii Naruto rozgrywające się do momentu epizodu o numerze 135. W grze występuje 25 grywalnych postaci + 10 postaci wspierających, jakie mogą być przez graczy pobrane w formie DLC.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na Nintendo Switch

Naruto: Ultimate Ninja Storm - okładka
  • 12+
  • Przemoc
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Naruto: Ultimate Ninja Storm | Nintendo Switch - Data Premiery
PL
UK 2018-04-26
US 2018-04-26