Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Moon Hunters Nintendo Switch

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Moon Hunters (Nintendo Switch) - przygodowa gra z elementami RPG przygotowana przez niezależne studio deweloperskie Kitfox Games - tytuł, w którym gracze samodzielnie lub też w trybie kooperacji (w jakim jednocześnie może wziąć udział maksymalnie 4 graczy) eksplorują mityczny świat - na swoją wyprawę mają jedynie pięć dni. Jak zostaniecie zapamiętani po upływie tego czasu?

Gra stworzona została z myślą o komputerach PC oraz konsolach ósmej generacji - Nintendo Switch, PS4 oraz Xbox One. Data premiera w wersji na konsolę przenośną koncernu Nintendo ustalona została na 26 października 2017 roku.

Fabuła

Historia przedstawiona przez twórców tego projektu osadzona została w świecie, w którym bogowie wciąż są obecni na ziemskim padole, a rasa ludzka dopiero raczkuje w kontekście swojego rozwoju cywilizacyjnego. Pewnej nocy z nieboskłonu znika księżyc - źródło mocy duchowej oraz magii otaczającego nas świata.

Zadaniem gracz lub też graczy jest rozwiązanie zagadki jego zniknięcia i przywrócenie równowagi na świecie. Każda podjęte przez Was działania sprawą, że świat będzie reagował inaczej - kształtując Twoją reputację i pisząc wspomnienia po Twoich dokonaniach.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na Nintendo Switch

Moon Hunters - okładka
  • 7+
  • Przemoc
Strony Internetowe
Moon Hunters | Nintendo Switch - Data Premiery
PL
UK 2017-10-26
US 2017-10-26