Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Manual Samuel Nintendo Switch

  • Inne platformy:
  • PS4

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Manual Samuel (Nintendo Switch) - niekonwencjonalna gra przygodowa autorstwa studia deweloperskiego Perfectly Paranormal. Projekt, zapowiadający za sobą ciekawą historie i sporą dawkę humoru, przygotowany został z myślą o posiadaczach komputerów klasy PC oraz konsol ósmej generacji (Xbox One, PlayStation 4 i finalnie Nintendo Switch).

Światowa data premiery gry w wersji na konsolę Nintendo ustalona została na 16 sierpnia 2018 roku.

Fabuła

Historia przygotowana przez scenarzystów Manual Samuel pozwala nam wcielić się w rolę tytułowego Samuela - faceta, który miał wszystko - dobrze płatną pracę, seksowne partnerki, szybkie samochody i pieniądze. Pewnego dnia jednak zostaje potrącony przez kierowcę ciężarówki - stając oko w oko ze śmiercią błaga ją desperacko o życie.

Ta proponuje Samuelowi układ - jeżeli przez 24h będzie wszystkie czynności wykonywał całkowicie ręcznie (nawet oddychanie), to jego dusza nie będzie przeżywała męki w piekle. To jednak dopiero początek historii o poświęceniu, przyjaźni oraz miłości.

Mechanika Rozgrywki

Mechanika rozgrywki w Manual Samuel nie przywodzi na myśl tradycyjnych gier przygodowych - zadaniem gracza jest przede wszystkim koncentrowanie się na ręcznym wykonywaniu trywialnych czynności życia codziennego - mruganie, chodzenie, oddychanie, mycie zębów - co finalnie prowadzi do wielu interesujących i przy tym zabawnych sytuacji.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na Nintendo Switch

Manual Samuel - okładka
  • 16+
  • Przemoc
Strony Internetowe
Manual Samuel | Nintendo Switch - Data Premiery
PL
UK 2018-08-16
US 2018-08-16