Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Flip Wars Nintendo Switch

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Flip Wars (Nintendo Switch) - szybka, wymagająca ciągłej koncentracji, zręcznościowa gra z elementami strategicznymi stworzona przez studio deweloperskie Over Force i wydana ekskluzywnie na przenośną konsolę Switch przez koncern Nintendo.

Światowa data premiery gry odbyła się najpierw na terenie Japonii - gra zadebiutowała na rynku w kraju kwitnącej wiśni 18 maja 2017 roku. 6 lipca odbyła się premiera gry na terenie Europy. Mieszkańcy Ameryki Północnej musieli poczekać na debiut tego projektu do 10 sierpnia 2017 roku.

Mechanika Rozgrywki

Gra Flip Wars przygotowana została przede wszystkim z myślą o dynamicznych pojedynkach wieloosobowych (gra wspiera zarówno lokalne trybu rywalizacji, tryb multiplayer online oraz zabawę w trybie singleplayer), w których gracze poruszając się po planszy zmieniają kolor występujących na niej paneli - gracz, który odsłoni najwięcej paneli o przyporządkowanym mu kolorze zostaje zwycięzcą rundy.

Mechanika rozgrywki wymusza ciągłe poruszanie się graczy, którzy dodatkowo muszą uważać jednocześnie na poczynania przeciwników - dynamiczna akcja związana jest też z polowaniem na pojawiające się regularnie w obrębach areny power-upy, które znacznie wpływają na przebieg rundy.

Twórcy przygotowali dla graczy 3 odmienne tryby gry, jakie rozgrywane są na 12 różnorodnych arenach.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

Launch Trailer

Inne gry na Nintendo Switch

Flip Wars - okładka
  • 7+
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Flip Wars | Nintendo Switch - Data Premiery
PL
UK 2017-08-10
US 2017-08-10