Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Cosmic Star Heroine Nintendo Switch

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Cosmic Star Heroine (Nintendo Switch) - będąca przedstawicielem gatunku RPG (role-playing games) niezależna produkcja niewielkiego studia deweloperskiego Zeboyd Games, które w swoim dotychczasowym dorobku ma takie tytuły, jak Breath of Death VI, seria Cthulhu Saves the World, czy też trzecia i czwarta odsłona serii Penny's Arcade.

Premiera gry Cosmic Star Heroine zaplanowana została na 11 kwietnia 2017 roku. Tytuł ten ukaże się na komputerach PC oraz konsolach PS4 i PSVITA - w przypadku jednak tej ostatniej platformy premiera odbędzie się kilka tygodniu później ze względu na potrzebę dopieszczenia produkcji na konsolę przenośną koncernu Sony.

Finalnie twórcy stworzyli również konwersję tego tytułu na konsolę Nintendo Switch - na tej platformie gra trafiła na rynek 14 sierpnia 2018 roku.

Fabuła

Scenariusz przygotowany przez twórców gry Cosmic Star Heroine pozwala graczom poznać losy Alyssy L'Salle - tajnej agentki Agencji Spokoju i Wywiadu, która funkcjonuje na planecie Araenu. W pewnym momencie jednak kobieta odkrywa ogromny spisek, z który zamieszani są członkowie jej własnej organizacji. Nie pozostaje jej nic innego, jak odłączyć się od formalnych działań Agencji i rozwiązać intrygę, która może zniszczyć całą galaktykę.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na Nintendo Switch

Cosmic Star Heroine - okładka
  • 7+
  • Przemoc
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Cosmic Star Heroine | Nintendo Switch - Data Premiery
PL
UK 2018-08-14
US 2018-08-14