Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Cars 3: Driven to Win Nintendo Switch

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Cars 3: Driven to Win (Nintendo Switch) - gra wyścigowa, oparta na kanwie wyjątkowo popularnej serii filmów animowanych Cars (Auta) opracowanych przez wytwórnię Pixar oraz koncern Disney. Aktualna odsłona serii, towarzysząca najnowszemu filmowi z serii Auta, przygotowana została przez ponownie otwarte studio deweloperskie Avalanche Software, będące obecnie spółką zależną od koncernu Warner Bros. Interactive Entertainment pełniącego w przypadku tego projektu rolę wydawcy.

Światowa data premiery gry Cars 3: Driven to Win zaplanowana została na początek czerwca 2017 roku - wśród platform docelowych znajdują się praktycznie wszystkie popularne i będące obecnie w użyciu konsole - PS3, PS4, Xbox 360, XboxOne, Nintendo Wii U oraz Nintendo Switch.

Mimo, że gra oparta jest w dużej mierze na najnowszym filmie z cyklu Cars, to jednak twórcy postanowili rozszerzyć linię fabularną i zabrać graczy w niesamowicie emocjonujące, i pełne przygód wyścigi, wśród których spotkają oni zarówno starych wyjadaczy serii, jak i zupełnie nowe twarze.

W Cars 3: Driven to Win graczy znajdą ponad 20 w pełni modyfikowalnych, grywalnych postaci oraz 20 unikalnych tras, rozsianych na 13 różnorodnych lokacjach.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na Nintendo Switch

Cars 3: Driven to Win - okładka
  • 7+
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Cars 3: Driven to Win | Nintendo Switch - Data Premiery
PL 2017-06-16
UK 2017-06-16
US 2017-06-14