Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Josh Scherr

Josh Scherr

Josh Scherr - scenarzysta i czołowy animator, od 2001 roku związany z branżą elektronicznej rozrywki i studiem deweloperskim z Santa Monica - Naughty Dog. W trakcie swojej kariery miał przyjemność uczestniczyć we wszystkich liczących się projektach tego zespołu, zaczynając swoją pracę, biorąc udział w tworzeniu Jak and Daxter: The Precursor Legacy (2001).

Kolejne lata związane były bezpośrednio z kontynuacją serii Jak - Jak II (2003) i Jak 3 (2004). Rok później Josh brał udział w tworzeniu spin-offu serii - Jak X: Combat Racing (2005).

Od 2007 roku Josh Scherr był bezpośrednio związany z flagową serią studia deweloperskiego Naughty Dog - Uncharted - biorąc udział w tworzeniu praktycznie wszystkich części tego cyklu. Początkowo pracował jako czołowy animator, odpowiedzialny w zespole za animację cut-scenek w grach Uncharted: Drake's Fortune (2007), Uncharted 2: Among Thieves (2009) oraz Uncharted 3: Drake's Deception (2011).

W przypadku ostatniej odsłony cyklu Uncharted 4: A Thief's End pełnił rolę scenarzysty odpowiedzialnego za część warty fabularnej tej produkcji. Podobne zadanie, chociaż już w o wiele większym zakresie zostało mu powierzone w przypadku Uncharted: The Lost Legacy.