Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

James Porter (Smoke)

Smoke (urodzony 14 maja 1990 roku w Londynie, Wielka Brytania) - James Porter, jeden z najbardziej lekkomyślnych operatorów SAS, wiecznie szukający wrażeń, nie do końca przejmujący się bezpieczeństwem członków zespołu, ale przy tym śmiertelnie skuteczny. Smoke czerpie ogromną, zupełnie nieskrywaną radość z przeprowadzonych działań, zdając się często polegać głównie na wypracowanemu przez lata służby instynktowi.

Smoke korzysta z grantów wyposażonych z ładunek Z8.

Rozgrywka

Głównym narzędziem z którego korzysta Smoke są zdalnie detonowane ładunki Nitro oraz Gazowy, które mogą być odpalone z bezpiecznej odległości, a dodatkowo przyklejają się do powierzchni w kierunku których zostają rzucone, co sprawia, że operator ten może umieszczać posiadane przez siebie wyposażenie w dyskretnych, ciężki do zauważenia przez przeciwnika miejscach.

Smoke nie jest podatny na zabójczy gaz detonowany z ładunku Z8, jednak członkowie jego drużyny są na niego podatni w takim samym stopniu, jak przeciwnicy, stąd też odpowiednia komunikacja i rozwaga w jego detonowaniu jest kluczem do sukcesu lub też porażki oddziału.

Smoke może korzystać również z drutu kolczastego spowalniającego poruszanie się drużyny przeciwnej.

James Porter (Smoke)