Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Jack Estrada (Pulse)

Pulse (urodzony 11 października 1984 roku w Goldsboro, NC) - Jack Estrada, naukowiec i były agent FBI pracujący w programie skupiającym się na biometryce. Niezwykle doświadczony biochemik oraz psycholog i negocjator. W 2010 roku jego umiejętności i dotychczasowe zaangażowanie w służbę krajowi zostały doceniony, skutkiem czego Jack został przeniesiony do czynnej służby, jako agent elitarnej jednostki FBI SWAT.

Wyposażony z skuteczny czujnik bicia serca jest w stanie zlokalizować znajdujących się w niewielkiej odległości przeciwników.

Rozgrywka

Pulse, dzięki możliwościom skonstruowanego przez siebie czujnika HB-5 wykrywa znajdujących się niedaleko przeciwników - urządzenie działa również przez ściany, stąd też Pulse jest często pierwszym operatorem, który potrafi precyzyjnie określić położenie wroga... lub też sojuszników, bowiem czujnik ten wykrywa również innych operatorów.

Pulse wyposażony jest również w niewielki ładunek wybuchowy, który może zostać zdetonowany w momencie, gdy przeciwnik znajdzie się w jego zasięgu oraz drut kolczasty utrudniający poruszanie się wrogim jednostkom.

Jack Estrada (Pulse)