Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Dominic Brunsmeier (Bandit)

Bandit (urodzony 13 sierpnia 1974 roku w Berlinie, Niemcy) - Dominic Brunsmeier, członek jednostki specjalnej GSG9, były agent pracujący pod przykrywką w celu rozpracowania działającego w Hanowerze gangu Hells Angels. Człowiek niezwykle skrupulatny i zaradny - potrafi każde urządzenie wykorzystać jako broń.

Bandit jest autorem CED-1, prostego urządzenia elektrycznego, które podłącza pod napięcie metalowe powierzchnie i drut kolczasty.

Rozgrywka

Dzięki urządzeniu własnej konstrukcji CED-1 Bandit jest w stanie umieścić ładunki elektryczne na każdej metalowej powierzchni (drut kolczasty, zbrojone ściany, czy też kuloodporne tarcze). Rozłożony w strategicznych punktach drut kolczasty pod napięciem skutecznie zapobiega inwigilacji dronów wrogiego oddziału.

Wykorzystanie urządzenia do zbrojonych ścianach niweluje możliwość odpalenia ładunków wybuchowych na nich zamontowanych.

Warto pamiętać, że sprzęt wykorzystywany przez Bandit jest tak samo nastawiony na działanie EMP, jak inny sprzęt elektryczny, stąd też umiejętne go wykorzystanie mają w drużynie Thatchera jest kluczem do kooperacji.

Dominic Brunsmeier (Bandit)