Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Agregowane Recenzje Gier NEOsite

Ikona Marvel's Spider-Man - okładka

Marvel's Spider-Man PS4

Ostatecznie, na Spider-Mana nie byłem przesadnie napalony i czekałem ze spokojem na grę Insomniac Games. Efekt końcowy pozytywnie mnie zaskoczył. Dostaliśmy kolejną, wyjątkowo dobrą grę z otwartym światem, która oferuje wizualny orgazm dla oczu i nie nudzi. Całość zajęła mi niecałe 17 godzin z ponad 80% ukończonych aktywności w grze. Wymaksowanie gry powinno wiec zająć 20-22 godziny, co jest czasem wyjątkowo przyzwoitym.Zobacz inne recenzje gry Marvel's Spider-Man (PS4)
9
Ikona Strange Brigade - okładka

Strange Brigade PS4

Po ukończeniu gry i spędzeniu z nią kilku dodatkowych godzin, po głowie ciągle kołowała mi myśl, że Strange Brigade na rynek spóźniło się o parę lat i kosztuje po prostu za dużo. Kooperacyjne gry swój renesans mają dawno za sobą, przez co mało kto wyłoży ponad 200 złotych, nawet jeśli gra studia Rebellion jest idealną produkcją do rozgrywania kooperacyjnych sesji.Zobacz inne recenzje gry Strange Brigade (PS4)
7
Ikona Divinity: Original Sin II - Definitive Edition - okładka

Divinity: Original Sin II - Definitive Edition PS4

Divinity: Original Sin 2 to nad wyraz udany port, świetnego RPG-a. Jeśli macie miłe wspomnienia z Wrotami Baldura, serią Icewind Dale czy Planescape: Torment, to warto się tym tytułem zainteresować. Jeśli jednak należycie do grupy ludzi, którzy nie mieli okazji zagrać w klasyki, to może Divinity: Original Sin 2 zachęci was do sięgnięcia po starsze tytuły, które mocno inspirowały twórców przy produkcji. Dla maniaków cRPG-ów to pozycja obowiązkowa, ale dobrze bawić się przy grze będzie każdy.Zobacz inne recenzje gry Divinity: Original Sin II - Definitive Edition (PS4)
9
Ikona Shenmue I & II - okładka

Shenmue I & II PS4

Sięgając po Shenmue I & II musicie się przygotować na tonę męczących archaizmów i koszmarnie wykonaną kolekcję, która odpycha na niemal każdym kroku. Powrót do tych produkcji sam w sobie nie należy do miłych doświadczeń. Dodając do tego zwaloną konwersję i masę uprzykrzających życie błędów maluje się obraz tytułu, który trudno mi polecić nawet wiernym fanom. Jeśli już koniecznie chcecie ponownie spotkać się z Ryo, to poczekajcie chociaż na solidną aktualizację.Zobacz inne recenzje gry Shenmue I & II (PS4)
4
Ikona Flipping Death - okładka

Flipping Death PS4

Flipping Death jest zatem produkcją wypadającą z jednej strony - wspaniale. Gra oferuje nam pieczołowicie wykonaną oprawę graficzną, obdarzoną wspaniałym udźwiękowieniem. Plansze, które przyjdzie nam zwiedzać zachwycają i zachęcają do eksploracji, a bohaterowie i historia początkowo bawią. Z czasem jednak specyficzny klimat może nas przytłoczyć i zabawne dialogi zmienią się w festiwal słuchania bzdur, a wszystko to jest spięte zadaniami, mogącymi odstraszyć osoby szukające tutaj trochę prostych czynności. Jeśli jednak lubicie mocno pogłówkować (czasem zapominając o logice), a mocno przerysowane światy Was bawią, to odnajdziecie tutaj sporo zabawy.Zobacz inne recenzje gry Flipping Death (PS4)
7
Ikona Phantom Doctrine - okładka

Phantom Doctrine PS4

Ostatecznie polecam w Phantom Doctrine zagrać. Jeśli jesteście ogromnymi fanami tego typu gier, to nie czekajcie i spróbujcie już teraz. Osoby, które nie są w stanie na pewne przeze mnie opisane aspekty rozgrywki przymknąć oko, najlepiej jak poczekają na ewentualną obniżkę ceny oraz kolejne łatki. Bo Phantom Doctrine złą grą nie jest. Po prostu brakuje jej szlifów.Zobacz inne recenzje gry Phantom Doctrine (PS4)
7
Ikona Guacamelee! 2 - okładka

Guacamelee! 2 PS4

Guacamelee! 2 to gra niebezpiecznie zbliżająca się do ideału. Jeśli mieliście do czynienia z jedynką, to nawet was nie muszę przekonywać, że w dwójkę powinniście zagrać. Jeśli jednak Guacamelee! 2 miałoby być waszym pierwszym kontaktem, to radzę zrobić krok w tył, zagrać w Guacamelee!, a później wrócić i delektować się tym indyczym hitem.Zobacz inne recenzje gry Guacamelee! 2 (PS4)
9.5
Ikona F1 2018 - okładka

F1 2018 PS4

Czy polecam F1 2018? Jeżeli jesteś fanem Formuły, jeździsz dużo to zdecydowanie tak. Gra jest lepszą wersją 2017. Lecz jeżeli jesteś osobą grającą chwile raz na ruski rok, to równie dobrze polecam poczekać na promocje i oklepać w tym czasie poprzednią odsłonę, bo nowa jednak nie wnosi niczego tak przełomowego.Zobacz inne recenzje gry F1 2018 (PS4)
8
Ikona This is the Police 2 - okładka

This is the Police 2 PC

This is the Police 2 to świetna strategia dla fanów amerykańskich stróżów prawa. Mamy tutaj wszystko, co potrzeba – piwo, strzelaniny, pączki i brutalne przesłuchania. Gra nie bawi się w delikatność i często koloryzuje niektóre sytuacje, aby gracz poczuł się jak w amerykańskim filmie. Ja ze swojej strony mogę polecić grę, szczególnie fanom serii XCOM. Będzie czuć się tutaj jak ryba w wodzie.Zobacz inne recenzje gry This is the Police 2 (PC)
8
Ikona The Persistence - okładka

The Persistence PlayStation VR

  • /
Przy The Persistence bawiłem się dobrze. Gra wykracza poza wszechobecne tech-dema i krótkie doświadczenia. Nie jest może tytułem AAA, ale potrafi zapewnić nawet kilkanaście godzin zabawy. Zwłaszcza, że po sztampowej kampanii czeka nas tryb przetrwania, który moim zdaniem stanowi oś całej produkcji. Wszystko to w naprawdę ładnej oprawie wizualnej. Największe wady to schematyczna rozgrywka, która nawet po paru godzinach nie zaskakuje niczym nowym niż kolejne potwory czy bronie do wytworzenia.Zobacz inne recenzje gry The Persistence (PlayStation VR)
7.5
Ikona Owlboy - okładka

Owlboy PS4

Pomimo problemów podczas produkcji i długiego czasu oczekiwania Owlboy nie zawodzi i spełnia wszystkie pokładane w nim nadzieje. Świetny balans pomiędzy walką a eksploracją, barwne postacie, których nie da się nie polubić i atmosfera przygody powodują, że mamy do czynienia z unikatową produkcją. Tytuł godny polecenia nie tylko fanom gatunku.Zobacz inne recenzje gry Owlboy (PS4)
9
Ikona Semblance - okładka

Semblance Nintendo Switch

  • /
Dwugodzinny logiczny platformer, który pozwala wpływać na otoczenie i tworzyć własne platformy, ale nie pomylcie tego z grą przyjazną kreatywnym graczom. Nie zrobicie tu niczego, czego nie przewidzieliby twórcy.Zobacz inne recenzje gry Semblance (Nintendo Switch)
6
Ikona Mothergunship - okładka

Mothergunship PS4

  • /
Głównymi problemami nie są mechaniki samej rozgrywki. Gra zalicza kilka potknięć w sferze technicznej, co niestety trochę rzutuje na jej ostateczną ocenę. Szkoda również, że na premierę nie ma wspominanego tryb kooperacji. Nie wiemy, jak Mothergunship poradzi sobie z dwoma graczami naraz, jeśli teraz lubi okazyjnie stracić kilka klatek. Gdy jednak przymkniemy oko na te drobne problemy, powinniśmy się dobrze bawić.Zobacz inne recenzje gry Mothergunship (PS4)
7.5
Ikona Adventure Time: Pirates of the Enchiridion - okładka

Adventure Time: Pirates of the Enchiridion PS4

Wrzesień 2018 roku zadecyduje o losach krainy Ooo, więc mimo pewnych potknięć, warto skrócić sobie czas oczekiwania, grając w Adventure Time: Pirates of the Enchiridion. Pozycja jest wprawdzie dla młodszych graczy, lecz ci starsi również znajdą tu coś dla siebie. Z powodu wpadek technicznych oceniam grę tylko jako dobrą, bez nich mogłaby liczyć na wiele więcej.Zobacz inne recenzje gry Adventure Time: Pirates of the Enchiridion (PS4)
7
Ikona The Banner Saga 3 - okładka

The Banner Saga 3 PS4

The Banner Saga 3 to pozycja obowiązkowa dla fanów serii i jestem pewien, że nie trzeba ich namawiać do zakupu. Jeśli jeszcze nie graliście w tę serię, a lubicie taktyczne turówki w tego typu klimatach, to polecam sprawdzenie pierwszej części lub zakup wymienionej wcześniej pudełkowej trylogii, gdyż pomimo paru błędów, jest to tytuł na swój sposób wyjątkowy.Zobacz inne recenzje gry The Banner Saga 3 (PS4)
8
Ikona Musynx - okładka

Musynx PS4

Trudno mi polecić ten tytuł komuś spoza grona największych fanów gatunku. Choć twórcy nie popełnili przy produkcji żadnego karygodnego błędu i każdy element rozgrywki został wykonany poprawnie, to jednak budżetowość i minimalizm bije ze wszystkich aspektów tej pozycji. Fani nie powinni narzekać, ale przesadnie oczarowani również nie będą i raczej szybko wrócą do swoich innych ulubionych gier.Zobacz inne recenzje gry Musynx (PS4)
7
Ikona The Mooseman - okładka

The Mooseman PS4

The Mooseman to ciekawa propozycja dla ludzi cierpliwych. Gra nie rzuca przed nami wyzwania – zamiast tego oferuje ona możliwość poznania zupełnie obcej dla naszej kultury mitologii, oprawionej w bardzo przystępne szaty.Zobacz inne recenzje gry The Mooseman (PS4)
8
Ikona Danger Zone 2 - okładka

Danger Zone 2 PS4

Three Fields Entertainment pokazało, że można zepsuć nawet tak prosty pomysł jak rozbudowa prostego trybu gry. Dostaliśmy dziwaczną fizykę, wariującą detekcję kolizji i bezsensowne decyzje w designie gry.Zobacz inne recenzje gry Danger Zone 2 (PS4)
4
Ikona Insane Robots - okładka

Insane Robots PS4

Insane Robots wygląda mi na grę, której pomysł pasował idealnie na urządzenia mobilne, ale deweloper koniecznie chciał wykorzystać go na dużych platformach. Proste, acz wciągające podstawowe założenia zabawy zostały rozwinięte niepotrzebnie rozbudowanymi dodatkami i wyszedł z tego misz-masz przytłaczający przy krótkich sesjach i nudzący przy dłuższych posiedzeniach.Zobacz inne recenzje gry Insane Robots (PS4)
6
Ikona Shining Resonance Refrain - okładka

Shining Resonance Refrain PS4

Chociaż mocno wyczekiwane przeze mnie, Shining Resonance Refrain na PS4 okazuje się tytułem bardzo nierównym i wydanym stanowczo zbyt późno. Nie chce zrzucać całej winy na twórców, bo sam czas zrobił swoje, lecz produkcja skierowana jest wyłącznie dla zagorzałych fanatyków gatunku jRPG. Nawet osoby znające dawne Shiningi mogą się lekko zrazić, ale z drugiej strony mamy sezon ogórkowy, więc z pewnością nie zaszkodzi dać grze szansę, bowiem kilka dobrych rzeczy, jak choćby interesujący klimat i przykuwającą uwagę obsadę dramatu, w sobie jednak ma.Zobacz inne recenzje gry Shining Resonance Refrain (PS4)
6
Ikona Mushroom Wars 2 - okładka

Mushroom Wars 2 Nintendo Switch

Pozycja genialnie odnajduje się na Switchu, gdzie możemy rozegrać kolejny poziom (zazwyczaj potyczki trwają do 10 minut), a następnie odłożyć konsolę. Weterani RTS-ów mogą znaleźć swoje miejsce w trybie sieciowym, gdzie napotyka się znacznie bardziej wymagających przeciwników od botów. Jako głównego odbiorcę wskazałbym niedzielnego gracza poszukującego gry, która byłaby w stanie zapewnić mu chwilę rozrywki w trakcie przemierzania większego miasta komunikacją miejską.Zobacz inne recenzje gry Mushroom Wars 2 (Nintendo Switch)
8.5
Ikona 20XX - okładka

20XX PS4

Podsumowując, dostaliśmy tutaj nowoczesnego Mega Mana. Generowane losowo poziomy dodają nieprzewidywalności i znacząco podwyższają poziom trudności. Niestety – czasami za bardzo. Jeśli lubicie gry tego typu, a losowość to coś, co Was kręci, śmiało sięgajcie po tytuł. W innym wypadku radzę ominąć go szerokim łukiem. Może Wam niepotrzebnie podnieść ciśnienie.Zobacz inne recenzje gry 20XX (PS4)
8
Ikona The Spectrum Retreat - okładka

The Spectrum Retreat PS4

Produkcja Dana Smitha to świetny materiał do rozebrania na czynniki pierwsze dla osób stawiających pierwsze kroki w projektowaniu gier. Tytuł ten obrazuje, jak stworzyć intrygującą opowieść z pomysłową rozgrywką, będąc oszczędnym w kwestii prezentacji gry i pozostając tym samym oryginalnym.Zobacz inne recenzje gry The Spectrum Retreat (PS4)
7.5
Ikona Call of Duty: WWII - United Front - okładka

Call of Duty: WWII - United Front PS4

United Front to pierwsze DLC naprawdę warte zakupu. Różnorodne mapy, ich klimat oraz zaprojektowanie gwarantują rozrywkę zarówno dla wytrawnych snajperów, jak i miłośników walki na bliski dystans.Zobacz inne recenzje gry Call of Duty: WWII - United Front (PS4)
8
Ikona Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered - okładka

Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered PS4

Podsumowując, dostajemy tutaj remaster, który poza podbitą grafiką nie oferuje niczego nadzwyczajnego. Demolka wygląda ślicznie, ale nudna rozgrywka i miałka fabuła skutecznie odrzucą od siebie fanów bardziej ambitnej zabawy. Grę można potraktować jako sposób na relaks po ciężkim dniu, ale dłuższe sesje będą nudzić.Zobacz inne recenzje gry Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered (PS4)
6
Ikona Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - okładka

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PC

Wyjątkowo dobrze zrobione porty, do których wprowadzono niezbędne techniczne poprawki. Dodatkowo świetna optymalizacja. Jeśli ktoś jeszcze nie grał w Crasha i ma PC, teraz jest idealny czas, by to nadrobić.Zobacz inne recenzje gry Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (PC)
9.5
Ikona Salary Man Escape - okładka

Salary Man Escape PlayStation VR

Jeśli jesteście fanami puzzli i gier logicznych, to nie macie się nad czym zastanawiać. Salary Man Escape sprawdzi się świetnie jako test intelektualny i wyrwie z Waszego życiorysu kilka godzin.Zobacz inne recenzje gry Salary Man Escape (PlayStation VR)
7.5
Ikona Aggelos - okładka

Aggelos PC

Aggelos to gra skierowana głównie w kierunku fanów produkcji retro. Tacy użytkownicy odnajdą się tutaj bez problemu. Jeśli lubicie złożone, wielowarstwowe produkcje, to nie macie tutaj czego szukać. Ja ze swojej strony mogę tytuł polecić jako ciekawostkę na zabicie wieczoru czy dwóch.Zobacz inne recenzje gry Aggelos (PC)
7.5
Ikona Pokemon Quest - okładka

Pokemon Quest Nintendo Switch

Pokemon Quest to twór mocno nietypowy, ale sprawdza się jako uproszczony manager z klasycznymi 151 pokemonami. Wyjątkowo przyjemny tytuł dla starszych fanów Pokemonów.Zobacz inne recenzje gry Pokemon Quest (Nintendo Switch)
7.5
Ikona Prey: Mooncrash - okładka

Prey: Mooncrash PS4

Arkane Studios nie bało się eksperymentować i przygotowało porządnego, przemyślanego rogalika, który świetnie realizuje założenia gatunku. Twórcy serii Dishonored zwyczajnie nie potrafią zejść poniżej pewnego poziomu jakości – i za to im chwała.Zobacz inne recenzje gry Prey: Mooncrash (PS4)
8.5

Średnia ocen: 7.35