Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Agregowane Recenzje Gier Polter

Ikona Far Cry 5 - okładka

Far Cry 5 PS4

Far Cry 5 okazał się bardzo pozytywnym, choć mało innowacyjnym przeżyciem. Pod pewnymi względami jest to powrót do niektórych rozwiązań z drugiej odsłony serii, szczególnie jeśli chodzi o eksplorację, ale w bardzo luźnej konwencji – wyjętej z kina akcji lat 90. Oczywiście kontrastuje to lekko z dość poważnymi wątkami z głównej fabuły, ale do tego zostaliśmy już przyzwyczajeni. Koniec końców wszyscy fani dobrych strzelanin powinni z miejsca chwycić po za ten tytuł i rozpocząć walkę z kultem.Zobacz inne recenzje gry Far Cry 5 (PS4)
8
Ikona Yet Another Zombie Defense HD - okładka

Yet Another Zombie Defense HD Xbox One

Yet Another Zombie Defense HD nie jest dobrą grą dla pojedynczego gracza, bo szybko potrafi znudzić swoją powtarzalnością. W rozgrywce wieloosobowej sporo jednak zyskuje, a szybkość rozgrywki – znana raczej z platform mobilnych lub telefonów komórkowych – na pewno ułatwia znalezienie kilku partnerów w masowej eksterminacji zombie. Za cenę niecałych 20 zł może zapewnić przynajmniej kilka wieczorów wypełnionych padającymi od strzałów lub wychów nieumarłymi.Zobacz inne recenzje gry Yet Another Zombie Defense HD (Xbox One)
6
Ikona Conan Exiles - okładka

Conan Exiles PS4

Fani gier survivalowych znajdą tutaj zdecydowanie coś dla siebie. Gra wymaga kilku konkretnych szlifów, po których może stać się naprawdę atrakcyjna i warta swojej obecnej ceny. W tym stadium nie da się więc wystawić wyższej oceny, jednak warto dalej śledzić temat tego tytułu. Może się okazać, że za rogiem czyha już łatka, która rozwiąże największe problemy tej produkcji.Zobacz inne recenzje gry Conan Exiles (PS4)
6.5
Ikona ZAMB! Redux - okładka

ZAMB! Redux Xbox One

Zamb! Redux z pewnością nie rzuca na kolana nowatorskimi rozwiązaniami. Z drugiej strony jednak za niewielkie pieniądze gracze mogą nabyć dość nieskomplikowaną, a przy tym dynamiczną, bardzo kolorową i intensywną w doznaniach gierkę, która powinna wystarczyć na całkiem długi czas. Wystarczy tylko okiełznać takie sobie sterowanie – albo po prostu przyzwyczaić się do niego i dobra zabawa powinna być gwarantowana.Zobacz inne recenzje gry ZAMB! Redux (Xbox One)
6.5
Ikona Detroit: Become Human - okładka

Detroit: Become Human PS4

David Cage stał się znany ze słowa „emocje”, którego często używa w odniesieniu do swoich gier. W przypadku Detroit: Become Human może go używać z pełnym przekonaniem. Nawet mimo wspomnianego problemu z identyfikacją z bohaterami znalazło się kilka poruszających scen. Najnowsza gra Quantic Dream jest spójna, z konkretnym przekazem, dobrze napisanymi postaciami, sensownymi dialogami, a nawet dobrze wykonanymi scenami akcji. Cage jest coraz bliżej swojego celu – stworzenia idealnej, emocjonującej gry filmowej.Zobacz inne recenzje gry Detroit: Become Human (PS4)
9
Ikona A Way Out - okładka

A Way Out PS4

A Way Out na dobrą sprawę jest indykiem, mimo że za dystrybucją stoi taki gigant jak EA. W każdy element włożono dokładnie tyle pracy, żeby współgrał z resztą, generował pozytywne wrażenie i nie przeszkadzał graczom we współpracy. Właśnie to jest oś całości i główny dostawca zabawy na najwyższym możliwym poziomie. Każdy powinien chwycić za ten tytuł i z pewnością będzie bawił się pierwszorzędnie, najlepiej z kimś siedzącym obok.Zobacz inne recenzje gry A Way Out (PS4)
8.5
Ikona Tower of Time - okładka

Tower of Time PC

Dlatego polecam w ciemno wszystkim miłośnikom gier fabularnych. Obojętnie, czy preferują Diablo czy serię Dragon Age, w Tower of Time znajdą coś, co sprawi, że chętnie spędzą przy tym tytule swój czas!Zobacz inne recenzje gry Tower of Time (PC)
8.5
Ikona Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - okładka

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom PS4

Przy odpowiednim nastawieniu, podążanie losami Evana ma wpływ terapeutyczny. Ni no Kuni II: Revenant Kingdom jest po części grą o budowaniu własnego królestwa, a jednak nie uświadczymy zaawansowanej polityki czy skomplikowanych mechanizmów społecznych.Zobacz inne recenzje gry Ni no Kuni II: Revenant Kingdom (PS4)
8
Ikona The Last of Us: Remastered - okładka

The Last of Us: Remastered PS4

Nowa wersja The Last of Us nie straciła nic na świeżości i jest nadzwyczajnym, genialnym tytułem.To wręcz najlepsza gra, jaką można obecnie kupić na nową generację konsol, a ponadto tytuł obowiązkowy dla każdego gracza. Ta wspaniała, mroczna i dojrzała opowieść jest czymś, obok czego nie można przejść obojętnie. Warto sięgnąć po ten tytuł ponownie, nawet jeśli poznało się tę historię na PS3.Zobacz inne recenzje gry The Last of Us: Remastered (PS4)
10
Ikona Civilization VI: Rise and Fall - okładka

Civilization VI: Rise and Fall PC

(...) Rise and Fall jest znaczącym dopełnieniem dla Civilization VI i rozwija grę, nadając głębi i wprowadzając parę nowych mechanik. Trudno byłoby teraz wrócić do wersji podstawowej pozbawionej tych usprawnień. Civ VI dalej jednak daleko do ideału – mechanizm zwycięstwa religijnego, wciąż momentami kulejąca SI i brak większego znaczenia late game'u (o ile nie planuje się globalnej wojny) to problemy, jakimi deweloperzy powinni się zająć w następnej kolejności.Zobacz inne recenzje gry Civilization VI: Rise and Fall (PC)
8
Ikona South Park: The Fractured But Whole - okładka

South Park: The Fractured But Whole PS4

Jak zatem ocenić The Fractured But Whole? To jak najbardziej tytuł wart ogrania, jednak nie udało mu się pokonać porzeczki ustawionej przez poprzednika. Wszystko zdaje się być na miejscu, jednak brakuje jakiegoś subtelnego elementu, który wcisnąłby nas w fotel. Żarty o pierdach potrafią bawić, ale stworzenie z nich głównej osi humoru nie świadczy o scenarzystach najlepiej.Zobacz inne recenzje gry South Park: The Fractured But Whole (PS4)
7
Ikona Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs - okładka

Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs PS4

Dzięki pięknym zaświatom The Curse of the Pharaohs wprowadza bardzo potrzebną świeżość, nawet jeśli iluzoryczną (...) Twórcy obrali bardzo dobry kierunek i eksperyment w postaci odrzucenia zgodności historycznej w pełni się powiódł, a artyści oswobodzeni z więzów realizmu mogli pokazać pełne spektrum swoich możliwości, dając nam zapierające dech widoki.Zobacz inne recenzje gry Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs (PS4)
8
Ikona Symmetry - okładka

Symmetry PC

latego pomimo pewnych drobnych niedogodności tytuł ten zasługuje na uwagę miłośników gier surwiwalowych. Czeka nas kilka ciekawych sytuacji, takich jak tajemnicza siła na obcej planecie, i równie trudnych moralnie decyzji. Kto ma przeżyć, a kogo poświęcić? A może warto zapewnić ucieczkę tylko jednej osobie? Dzięki temu w pewnym stopniu odczuwamy skalę tragedii, jaka dotknęła rozbitków.Zobacz inne recenzje gry Symmetry (PC)
7.5
Ikona Into the Breach - okładka

Into the Breach PC

Ale co najważniejsze – rozgrywka wciąga po uszy i po zakończeniu jednej bitwy od razu mamy ochotę rzucić się w wir następnej. W strategiach 4X mamy tak zwany syndrom jeszcze jednej tury, a w Into the Breach pojawia się syndrom: "ok., zaraz pójdę spać, ale jeszcze jedna bitwa". Jest to świetna zabawa, którą gorąco polecam!Zobacz inne recenzje gry Into the Breach (PC)
8.5
Ikona Metal Gear Survive - okładka

Metal Gear Survive PS4

Metal Gear Survive można za kilka rzeczy pochwalić, ale też nie da się przeoczyć tego, co zrobione zostało źle. Jednak mimo wyraźnych wad wynikających z lenistwa twórców przy Metal Gear Survive można spędzić kilkanaście satysfakcjonujących godzin. Śmiało można polecić ten tytuł tym osobom, które nie czują związku z Hideo Kojimą i mają ochotę na odrobinę porządnego survivalu.Zobacz inne recenzje gry Metal Gear Survive (PS4)
6.5
Ikona Horizon: Zero Dawn - The Frozen Wilds - okładka

Horizon: Zero Dawn - The Frozen Wilds PS4

The Frozen Wilds to bardzo dobry dodatek do znakomitej gry. Nie wywołuje już tak silnego efektu "wow" jak podstawowa wersja, lecz doskonale ją uzupełnia, ponownie prezentując kunszt studia Guerrilla Games, które stworzyło technologiczny fenomen. Fani Horizon Zero Dawn będą zadowoleni z nowego terenu do zbadania, nowych okazji do starć i nowych informacji fabularnych. Nie jest to jednak przełomowe dzieło, dla którego warto wrócić do gry, jeśli z jakiegoś powodu komuś nie spodobała się przy pierwszym kontakcie.Zobacz inne recenzje gry Horizon: Zero Dawn - The Frozen Wilds (PS4)
8.5
Ikona Call of Duty: WWII - okładka

Call of Duty: WWII PS4

Gracze, którzy po przejściu kampanii singlowej wyjmują płytę z napędu i odkładają do kolekcji na półce, nie ominąć ominąć tej odsłony Call of Duty. Zwolennicy zabawy w co-opie również powinni być usatysfakcjonowani bardzo dobrym trybem zombie. Natomiast tryb multiplayer jest irytujący i wtórny. Lepiej spożytkować wolny czas, grając w coś innego.Zobacz inne recenzje gry Call of Duty: WWII (PS4)
8
Ikona Shadow of the Colossus - okładka

Shadow of the Colossus PS4

Jeśli przenosić gry na kolejne generacje sprzętu, to właśnie w ten sposób. Jest to doskonały moment na nadrobienie tego kultowego dzieła. Nie ma już wymówek, że kiepsko działa, słabo wygląda lub sterowanie jest toporne. Weterani również powinni docenić nową wersję. Często mówi się, że pamiętamy ulubione rzeczy jako lepsze, niż były w rzeczywistości. Tutaj nie ma takiej potrzeby – Bluepoint Games dali Shadow of the Colossus taką formę, na jaką dziś zasługuje.Zobacz inne recenzje gry Shadow of the Colossus (PS4)
9
Ikona ELEX - okładka

ELEX PC

Cieszy mocno satysfakcjonująca rozgrywka, początki co prawda są trudne, ale w miarę zdobywania doświadczenia, czuć różnicę w walce. W końcu mamy też ciekawą fabułę oraz charakternego głównego bohatera, który z chęcią pokusi się na słowne potyczki i argumentowanie wszystkiego stalą.Zobacz inne recenzje gry ELEX (PC)
7.5
Ikona Assassin's Creed Origins - okładka

Assassin's Creed Origins PS4

Origins to przede wszystkim wspaniała opowieść o Bayeku i Ayi, dopiero później o walce o władzę, a jeszcze dalej w tle znajdujemy rodzący się konflikt między Asasynami i znanymi z poprzednich części Templariuszami. Jednocześnie fani marki znajdą tyle smaczków, że wynagrodzą im one schematyczne zadania poboczne. Z kolei świetne skradanie wynagradza wymuszane miejscami otwarte starcia. Nic nie wynagradza scen walki ze słoniami, ale nie można mieć wszystkiego.Zobacz inne recenzje gry Assassin's Creed Origins (PS4)
8
Ikona XCOM 2: War of the Chosen - okładka

XCOM 2: War of the Chosen PC

Nowi wrogowie, nowe misje, nowe frakcje, nowe mechaniki rozgrywki – wszystko to sprawia, że wojna przeciw obcym jest interesująca jak nigdy wcześniej, a każdy fan gier taktycznych powinien bez mrugnięcia okiem postarać się o własny egzemplarz, nawet przy zaporowej jak na DLC cenie. Dla niektórych tytułów warto przeboleć wysokie koszta, a XCOM 2 jest bez wątpienia jednym z nich.Zobacz inne recenzje gry XCOM 2: War of the Chosen (PC)
9
Ikona Inner Chains - okładka

Inner Chains PC

Ze względu na ciekawie stworzony świat i świetną oprawę graficzną, Inner Chains początkowo z pewnością zrobi dobre wrażenie, ale później będzie już znacznie słabej. Produkcja sprawdzi się jako rozrywka na chwilę i to jeśli się mocniej nudzimy. Niezbyt zajmująca fabuła, brak dialogów i niezbyt prosta i mało wymagająca rozgrywka sprawiają, że ciężko będzie zebrać się na kolejną rundę.Zobacz inne recenzje gry Inner Chains (PC)
5.5
Ikona Life is Strange: Before the Storm - Episode 1: Awake - okładka

Life is Strange: Before the Storm - Episode 1: Awake PS4

Pierwszy odcinek Before the Storm wskazuje na to, że gra doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie Life is Strange. Losy Chloe (i pośrednio Rachel) przed wydarzeniami z pierwszej gry nie stanowiły jej głównego tematu, lecz były intrygujące. Fanów powinna ucieszyć możliwość poznania tej postaci bliżej. Grze brakuje jednak wagi pierwowzoru. Dzięki możliwości cofania czasu i wpływania na wydarzenia wydźwięk Life is Strange był zupełnie inny, zadając pytania o moralność zmieniania przyszłości i losów innych ludzi. Before the Storm to po prostu opowieść o nastolatkach, którzy zmagają się ze swoimi problemami. Tylko i aż tyle.Zobacz inne recenzje gry Life is Strange: Before the Storm - Episode 1: Awake (PS4)
8
Ikona The Pillars of the Earth - okładka

The Pillars of the Earth PC

Filary Ziemi to dobra gra epizodyczna, ale choć cechuje się dobrą fabułą opartą na znanej książce i świetnym stylem graficznym, to jednocześnie powiela też problemy nękające pozostałe tytuły z tego gatunku, takie jak niewielki wpływ podejmowanych przez gracza decyzji na przebieg rozgrywki. (...) Póki co, pozostaje mi tylko polecić grę fanom twórczości studia Telltale, historycznych realiów oraz miłośnikom prozy Kena Folletta – choć nie jest to produkcja idealna, to nie powinni się nią rozczarować.Zobacz inne recenzje gry The Pillars of the Earth (PC)
7
Ikona Sniper Elite 4 - okładka

Sniper Elite 4 PS4

Wiele gier reklamuje się rozbudowaną historią, pięknymi wirtualnymi światami, cieszącą oko grafiką. Ale czasami trafimy na taki tytuł, w którym najjaśniejszym punktem jest czysta radocha z grania. I tak jest w tym przypadku. Jeżeli lubicie skradanki i zabawę w snajpera, to nie możecie ominąć produkcji studia Rebellion. Gra jest ładna, odpowiednio rozbudowana i sycąca. Cichy hit tego roku.Zobacz inne recenzje gry Sniper Elite 4 (PS4)
8
Ikona Yakuza 0 - okładka

Yakuza 0 PS4

Yakuza 0 okazała się jednym z najciekawszych tytułów, jakie trafił w tym roku na rynek. To idealne wprowadzenie dla wszystkich niemających wcześniej styczności z serią oraz powrót do domu dla starych wyjadaczy. Bogaty świat, w którym nawet po zakończeniu głównej fabuły, spędzimy długie godziny, przełączając się między postaciami i podbijając przyporządkowane im rewiry, wciąga niczym bagno.Zobacz inne recenzje gry Yakuza 0 (PS4)
9
Ikona Observer - okładka

Observer PC

>observer_ to z pewnością tytuł, który porządnie wbije w fotel, jednak warto grać w niego z małymi przerwami. Ciągła rozgrywka nieco znieczula na kolejne aspekty, w tym rzeczy mające nastraszyć, a byłaby to wielka szkoda, ponieważ całościowo na długo zapamiętamy tę produkcję.Zobacz inne recenzje gry Observer (PC)
7.5
Ikona Until Dawn - okładka

Until Dawn PS4

Supermassive Games stworzyło coś, czego nikt się po nich nie spodziewał. Wyciągnęli esencję ze swoich inspiracji i dali graczom interaktywny film, w którym nasze wybory naprawdę mają znaczenie. Osiągnęli dokładnie to co Quantic Dream Heavy Rainem i pokazali, że francuskie studio przestało mieć monopol na tego rodzaju produkcje. Wszyscy miłośnicy zarówno horrorów, jak i gier przygodowych mogą chwytać ten tytuł bez obaw. Pozostali również powinni się nieźle bawić.Zobacz inne recenzje gry Until Dawn (PS4)
8
Ikona The Witcher 3: Wild Hunt - okładka

The Witcher 3: Wild Hunt PS4

Koniec końców Dziki Gon okazał się prawdziwym arcydziełem, do którego przez dłuższy czas porównywane będą inne tytuły. Oczywiście nie oznacza to, że twórcy nie ustrzegli się błędów, nie istnieje coś takiego jak gra idealna, jednak są one na tyle marginalne, że można spuścić na nie zasłonę milczenia. Pod względem czysto fabularnym, mechaniki gry oraz technicznym ostatnia odsłona przygód Geralta okazała się grą roku 2016.Zobacz inne recenzje gry The Witcher 3: Wild Hunt (PS4)
10
Ikona Deus Ex: Mankind Divided - okładka

Deus Ex: Mankind Divided PS4

Square-Enix stworzyło grę, która jest dobrą kontynuacją Buntu ludzkości, ale w wielu aspektach zostawia spory niedosyt. Pod względem rozgrywki jest to tytuł ponadprzeciętny, ale wybory czysto marketingowe, jak mocne obcięcie fabuły, czy próba wyciągnięcia od graczy dodatkowych pieniędzy, mocno ciągną ocenę w dół. Jeśli komuś podobała się poprzednia część lub po prostu lubi skradanki, to ta na pewno przypadnie mu do gustu. Pozostali gracze również powinni po nią sięgnąć, ale nie niekoniecznie muszę natychmiast rzucać się do sklepu.Zobacz inne recenzje gry Deus Ex: Mankind Divided (PS4)
7.5

Średnia ocen: 7.89