Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Agregowane Recenzje Gier MiastoGier

Ikona God of War - okładka

God of War PS4

Podsumowując, nowy God of War to fantastyczna gra akcji z elementami RPG, jedna z najlepszych jakie wyszły od lat. Niezależnie od tego czy byliście fanami pierwowzoru czy nie, powinniście świetnie spędzić przy projekcie czas (...) Kupujcie, tak kompletnych doznań jest na rynku naprawdę niewiele.Zobacz inne recenzje gry God of War (PS4)
b/o
Ikona WipEout Omega Collection - okładka

WipEout Omega Collection PS4

Podsumowując, Wipeout Omega Collection to solidna kompilacja trzech wyśmienitych projektów. Nie napiszę, że to pozycja obowiązkowa dla każdego, bo trzeba lubić charakterystyczną tematykę w niej poruszaną. Jeśli cenicie sobie tego typu racery albo macie dobre wspomnienia z obcowania z poprzednimi odsłonami cyklu, wówczas nie musicie się długo zastanawiać – bierzcie i bawcie się nimi wszystkimi, to jest bowiem zestaw pierwszej klasy!Zobacz inne recenzje gry WipEout Omega Collection (PS4)
b/o
Ikona Shadow of the Colossus - okładka

Shadow of the Colossus PS4

Podsumowując, Shadow of the Colossus Remake to jeden z najlepszych tego typu projektów na rynku. Jak sama nazwa wskazuje, nie mamy do czynienia z remasterem, ale remakiem, czyli grą, którą zbudowano z nowych elementów, choć na fundamencie oryginału sprzed lat. Sztuka ta udała się naprawdę wybornie.Zobacz inne recenzje gry Shadow of the Colossus (PS4)
b/o
Ikona NieR: Automata - okładka

NieR: Automata PS4

NieR: Automata mogłoby być arcydziełem, gdyby nie kilka nietrafionych pomysłów. Mniejsza mapa, lepiej wykonane sekwencje ze zmianą perspektywy, ładniejsza oprawa oraz dopracowane i odpowiednio zapełnione treścią miejscówki mogłyby nam zapewnić grę kompletną. Inne płaszczyzny samej rozgrywki wykonano solidnie.Zobacz inne recenzje gry NieR: Automata (PS4)
b/o
Ikona The Last of Us: Remastered - okładka

The Last of Us: Remastered PS4

The Last of Us: Remastered winni bezsprzecznie nabyć gracze, którzy nie mieli styczności z wersją dla PlayStation 3. Wówczas polecam z pełnym przekonaniem. Kupujcie, nie zawiedziecie się na pewno! Jeżeli jednak graliście w pierwowzór, lepiej odpuścić zakup portu, przynajmniej na jakiś czas.Zobacz inne recenzje gry The Last of Us: Remastered (PS4)
b/o
Ikona Bloodborne - okładka

Bloodborne PS4

Podsumowując, Bloodborne to gra ekskluzywna, jakiej potrzeba było PlayStation 4. Od zeszłego roku Sony nie zaatakowało nas niczym interesujący i chociaż nie jest to projekt opracowany przez żadną wewnętrzną ekipę japońskiego giganta, to i tak należy zaliczyć to jako sukces właściciela platformy. Sukces, w którym powinien uczestniczyć każdy posiadacz next-gena Japończyków.Zobacz inne recenzje gry Bloodborne (PS4)
b/o
Ikona Uncharted 4: A Thief's End - okładka

Uncharted 4: A Thief's End PS4

Podsumowując, Uncharted 4 to świetna gra; pod wieloma względami genialna, ale jako całokształt nie mogę napisać, że mamy do czynienia z rewolucją albo czymś, czego jeszcze nie doświadczyłem. Naughty Dog spisało się na medal, aczkolwiek nie udało im się przebić dwóch pierwszych odsłon sagi.Zobacz inne recenzje gry Uncharted 4: A Thief's End (PS4)
b/o
Ikona Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - okładka

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom PS4

Kupujcie jeśli lubicie jRPG i nie przeszkadza Wam lekko infantylna opowieść o młodocianym królu z uszami lisa, chcącym zjednoczyć wszystkie narody świata, aby żyło się im dobrze. Odpuśćcie, przynajmniej do przecen, jeżeli nie odpowiadają Wam założenia lub stylistyka. W Ni no Kuni II można się zakochać, ale można się również od niego odbić i to w ciągu zaledwie kilkudziesięciu minut.Zobacz inne recenzje gry Ni no Kuni II: Revenant Kingdom (PS4)
b/o
Ikona Northgard - okładka

Northgard PC

Jeśli lubicie strategie ekonomiczne, a w szczególności zarządzanie i rozbudowywanie, to na pewno będziecie zadowoleni. Świetna, odstresowująca produkcja, stanowiąca idealną odskocznię od morderczo poważnych shooterów oaz zmartwień codzienności. Dajcie studiu Shiro Games szansę – zdecydowanie warto!Zobacz inne recenzje gry Northgard (PC)
b/o
Ikona Far Cry 5 - okładka

Far Cry 5 PS4

Far Cry 5 to dość zachowawcze przedsięwzięcie. Twórcy nie eksperymentują z formułą, którą wypracowali w ostatnich latach, co sprawia, że przy dłuższych sesjach rozgrywka może się lekko dłużyć. Z drugiej strony, przygotowano ciekawe miejsce akcji, mocno szurniętego antagonistę oraz tryb współpracy. To, w połączeniu z nadal świetną mechaniką strzelania, sprawa, że nie sposób się oderwać.Zobacz inne recenzje gry Far Cry 5 (PS4)
b/o

Średnia ocen: 0