Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Agregowane Recenzje Gier GRY-OnLine

Ikona SoulCalibur VI - okładka

SoulCalibur VI PS4

Największym przeciwnikiem twórców Soulcalibura VI był mocno ograniczony budżet. Widać jednak, że zrobili oni co mogli, by wycisnąć z niego jak najwięcej, tworząc najlepszą odsłonę cyklu od lat.Zobacz inne recenzje gry SoulCalibur VI (PS4)
8.5
Ikona Graveyard Keeper - okładka

Graveyard Keeper PC

Ogólny bilans jest jednak dla Graveyard Keepera pozytywny – na ponad pięćdziesiąt godzin zabawy czterdzieści upłynęło mi dość przyjemnie. Kopanie grobów, dokonywanie autopsji, przygotowywanie potraw mięsnych ze składników pozyskanych z ciał okazuje się całkiem fajną, a na pewno nietypową formą spędzania wolnego czasu. Nawet jeśli grze przydałoby się więcej szlifów i lepszy balans rozgrywki.Zobacz inne recenzje gry Graveyard Keeper (PC)
7
Ikona Shadow of the Tomb Raider - okładka

Shadow of the Tomb Raider Xbox One

Kończąc trylogię Trójcy czułem jednak, że żadna ze spędzonych z nią godzin nie została zmarnowana. Podobały mi się wszystkie części, a Shadow of the Tomb Raider – pomimo kilku krytycznych uwag – najbardziej. Pierwszy Tomb Raider zaskakiwał świeżością i po jego zaliczeniu zostawało się z wielkim bananem na twarzy, za to „trójka” jest chyba najlepiej wyważona. Jest tu miejsce na wszystko to, czego oczekiwali zwolennicy panny Croft – ze szczególnym naciskiem na eksplorację.Zobacz inne recenzje gry Shadow of the Tomb Raider (Xbox One)
8.5
Ikona Marvel's Spider-Man - okładka

Marvel's Spider-Man PS4

Mam wrażenie, że Insomniac Games skupiło się przede wszystkim na podstawowej fabule, a wszelkie questy poboczne potraktowało jako zło konieczne. Dobra historia jest najważniejsza, nie przeczę, ale kiedy gra użytymi rozwiązaniami zmusza do polowań na znajdźki i zaliczania prostych jak konstrukcja cepa wyzwań, a tak jak jest w tym przypadku, przydałoby się to wszystko dobrze opakować. Reasumując, tytuł gorąco polecam, chociażby dla fabuły i smaczków, które fanom Człowieka Pająka sprawią mnóstwo radości.Zobacz inne recenzje gry Marvel's Spider-Man (PS4)
8
Ikona Phantom Doctrine - okładka

Phantom Doctrine PC

To ze wszech miar interesująca pozycja, mogąca sprawić dużo frajdy zawartymi w niej pomysłami i wykonaniem, ale prawdą jest, że wymaga też niezwłocznej interwencji ze strony autorów.Zobacz inne recenzje gry Phantom Doctrine (PC)
7
Ikona Monster Hunter: World - okładka

Monster Hunter: World PC

Nie jestem jednak w stanie powtórzyć wysokiej oceny z wersji na PS4. Sam rdzeń zabawy pozostał nienaruszony, ale przypadłości portów są jak najbardziej obecne, w tym słaba optymalizacja, zabugowany/niedopracowany tryb wieloosobowy.Zobacz inne recenzje gry Monster Hunter: World (PC)
7.5
Ikona We Happy Few - okładka

We Happy Few PC

Czy zatem polecam Wam ten tytuł? Jeśli tak jak ja chcecie po prostu chłonąć fabułę i atmosferę, a rozgrywkę ze wszystkimi jej wadami jesteście w stanie przełknąć – wtedy bierzcie We Happy Few w ciemno (ewentualnie poczekajcie na jakąś przecenę). Ale jeśli liczycie na soczysty gameplay, a historię traktujecie jak opcjonalny dodatek, to zdecydowanie trafiliście pod zły adres. Mógłbym karmić Was nadzieją, że deweloper naprawi wszystko aktualizacjami, ale szczerze mówiąc, nie liczyłbym na to. Dzieło Compulsion Games najpewniej już pozostanie tym, czym jest obecnie – „perłą w świńskim gnoju”.Zobacz inne recenzje gry We Happy Few (PC)
6.5
Ikona This is the Police 2 - okładka

This is the Police 2 PC

Mając w pamięci przyjemną rozgrywkę z pierwszej części This Is the Police, muszę przyznać, że mimo kilku ciekawych nowości studio Weappy nieco obniżyło loty. Deweloperowi nie udało się, niestety, do końca zlikwidować rutyny związanej z codzienną pracą komendanta policji, a misje taktyczne – choć naprawdę fajnie wykonane i bardzo grywalne – przez brak możliwości zapisu stanu gry zwyczajnie irytują i sprawiają, że wiele osób odbije się od tego tytułu z szybkością nieoznakowanego radiowozu.Zobacz inne recenzje gry This is the Police 2 (PC)
7
Ikona The Crew 2 - okładka

The Crew 2 PC

Wiem, że brzmi to okrutnie, może nawet kuriozalnie jak na grę, która ma notę 7,5. Oczywiście nie zabronię Wam wydać na nią 200 zł – ba, pewnie nawet będziecie się przy niej całkiem przyjemnie bawić. Pozostanę jednak przy opinii, że The Crew 2 może być bardzo dobrym zakupem – ale nie w roku 2018.Zobacz inne recenzje gry The Crew 2 (PC)
7.5
Ikona Jurassic World Evolution - okładka

Jurassic World Evolution PC

Ekipie Frontier Developments udało się stworzyć bardzo sympatyczną grę ekonomiczną na bazie znanej marki. Jako że w świecie wirtualnej rozrywki licencjonowane projekty rzadko odnoszą sukces, tym większe brawa należą się brytyjskiemu studiu. Jurassic World Evolution to ciekawa, klimatyczna i stawiająca gracza w obliczu ciekawych wyzwań produkcja. Do tego wygląda i brzmi pięknie.Zobacz inne recenzje gry Jurassic World Evolution (PC)
8
Ikona Vampyr - okładka

Vampyr PC

Podsumujmy. W swojej recenzenckiej karierze niejednokrotnie pisałem o pełnych potencjału, ambitnych „rolplejach” klasy AA, którym do absolutnego sukcesu zabrakło technicznego szlifu. Tak było z Technomancerem, Elexem czy polskim Seven. Niestety, Vampyr nie zalicza się do tego grona – tej grze nie pomoże żadna łatka i żadna aktualizacja.Zobacz inne recenzje gry Vampyr (PC)
6
Ikona Agony - okładka

Agony PC

Agony potrafi być ładne, ale spomiędzy szwów wyłazi brzydota, a na ekranie widać głównie ciemność. Gra jest pomysłowa, niestety – żaden z pomysłów nie został zrealizowany w pełni. Działa dobrze i nie jest bardzo wymagająca w kwestii sprzętu, jednak straszy niedopracowaniem i błędami.Zobacz inne recenzje gry Agony (PC)
5
Ikona State of Decay 2 - okładka

State of Decay 2 PC

Pomimo licznych błędów, nudnego początku, kiepskiej optymalizacji i powtarzalnej rozgrywki tytuł ten wciągnął mnie jak bagno i zamierzam grać w niego dalej. Znalazłem tutaj to trudne do opisania „coś”, świetny klimat, satysfakcjonującą walkę, radość z każdego zdobytego samochodu czy broni automatycznej i poczułem wagę podejmowanych decyzji.Zobacz inne recenzje gry State of Decay 2 (PC)
7
Ikona Ancestors Legacy - okładka

Ancestors Legacy PC

Polski RTS przenosi nas do średniowiecza na spotkanie z Polanami, wikingami i... gliczami. Ekipa z Gliwic przygotowała bardzo solidną rozgrywkę, serwując klimatyczną wycieczkę w przeszłość. Szkoda tylko, że nie zawsze wszystko działa tak, jak powinno.Zobacz inne recenzje gry Ancestors Legacy (PC)
7
Ikona Detroit: Become Human - okładka

Detroit: Become Human PS4

Detroit to wciągający interaktywny film, który pod względem nieliniowości zostawia daleko w tyle całą konkurencję. Jednocześnie nie mogę jednak pozostać obojętny na to, że choć była to historia wciągająca, to zabrakło jej polotu.Zobacz inne recenzje gry Detroit: Become Human (PS4)
7.5
Ikona Conan Exiles - okładka

Conan Exiles PC

Conan Exiles nie rewolucjonizuje gatunku sieciowych survivali. Ba, nie oferuje nawet rozwiązań, które warto kopiować. Większość elementów gry to rzeczy, które można znaleźć w innych pozycjach. Gdyby chociaż całość była odpowiednio doszlifowana, nie miałbym prawa się czepiać. Jesteśmy jednak po premierze tytułu, który odsiedział już swoje we wczesnym dostępie. Funcom wyraźnie poprawił swój produkt, ale jego stan i tak mogę ocenić co najwyżej na dobry.Zobacz inne recenzje gry Conan Exiles (PC)
7
Ikona Pillars of Eternity II: Deadfire - okładka

Pillars of Eternity II: Deadfire PC

Gra Obsidianu łączy rozmach Baldur’s Gate 2 i swobodę eksploracji Fallouta, serwując przy tym nowoczesną, niejednoznaczną opowieść z towarzyszami, którzy ferajnę z Mass Efecta i Dragon Age’a zjadają na śniadanie. Nowe Pillarsy w awanturniczych szatach sprzedają wiele niewygodnych tematów. A przy tym są prostu piękne. Innymi słowy... Witamy na pokładzie nowego czempiona.Zobacz inne recenzje gry Pillars of Eternity II: Deadfire (PC)
9.5
Ikona BattleTech - okładka

BattleTech PC

Na razie dzieło twórców Shadowruna jest bezkonkurencyjne, wciągające i mistrzowsko wykorzystuje markę. To prawda, że na tym gigancie znalazłoby się kilka rys i wgnieceń, ale nie dopatrzycie się tu niczego, co wymagałoby od razu lakierowania czy wymiany elementu. Wystarczy wyklepać i gra będzie śmigać jak 'nówka sztuka'.Zobacz inne recenzje gry BattleTech (PC)
8.5
Ikona Total War Saga: Thrones of Britannia - okładka

Total War Saga: Thrones of Britannia PC

Z jednej strony Thrones of Britannia jest bowiem wciągające i gra się w to po prostu przyjemnie. Z drugiej natomiast w kontekście całej Sagi można mieć nadzieję, że twórcy w kolejnych odsłonach pokażą inne ciekawe wydarzenia, co dla miłośników historii zapowiada się niezwykle atrakcyjnie.Zobacz inne recenzje gry Total War Saga: Thrones of Britannia (PC)
8
Ikona Frostpunk - okładka

Frostpunk PC

Jeśli dacie Frostpunkowi szansę, jeśli przebrniecie przez nieszczególnie ekscytujący początek, szybko przekonacie się, że to kolejne dzieło 11 bit, które jest czymś więcej niż tylko sumą wszystkich swoich elementów. Szczerze życzę mu takiego sukcesu, jaki osiągnął poprzedni tytuł studia.Zobacz inne recenzje gry Frostpunk (PC)
8.5
Ikona God of War - okładka

God of War PS4

Zespołowi z Santa Monica przede wszystkim jednak gratuluję odwagi. Nie wybrać opcji bezpiecznej, tylko pójść pod prąd i dostarczyć produkt skrajnie inny od wcześniejszych odsłon serii o ugruntowanej renomie – do tego trzeba mieć właśnie odwagę. Stworzyć produkt inny, dla marki nowatorski, a jednak zachowujący ducha pierwowzorów – do tego trzeba mieć talent.Zobacz inne recenzje gry God of War (PS4)
9.5
Ikona  Persona 5 - okładka

Persona 5 PS4

Tytuł pewnie nie zyska dużej popularności nad Wisłą, ale jeśli o mnie chodzi, uważam, że jest to produkcja prawie idealna, bo nie mogłem sobie wymarzyć lepszej kontynuacji rewelacyjnej Persony 4. Mam tylko nadzieję, że na kolejną Personę Atlus nie każe nam znowu czekać ponad pół dekady.Zobacz inne recenzje gry Persona 5 (PS4)
9.5
Ikona Northgard - okładka

Northgard PC

Podsumowując, Northgard to pozycja zaskakująco kompletna. Czy poleciłbym ją miłośnikom Settlersów? Tak. Czy przypasuje graczom, którzy preferują strategiczną rozgrywkę dla wielu osób? Owszem. Do tego dochodzi sympatyczna oprawa graficzna, fajna muzyka i wysoka regrywalność. Nawet kampania fabularna jest całkiem OK i absolutnie nie można nazwać jej słabą.Zobacz inne recenzje gry Northgard (PC)
8.5
Ikona Civilization VI: Rise and Fall - okładka

Civilization VI: Rise and Fall PC

Pierwszy dodatek do Civilization VI wprowadza wiele sensowych zmian. Pogłębienie kolejnych mechanik, nowe cywilizacje, lojalność czy system ciemnych i złotych wieków – nie wyobrażam sobie teraz powrotu do gołej podstawki. Szkoda tylko, że w tej cenie, stanowiącej przecież połowę wartości nowej gry, otrzymujemy „tylko” dobre rozszerzenie.Zobacz inne recenzje gry Civilization VI: Rise and Fall (PC)
7.5
Ikona Sea of Thieves - okładka

Sea of Thieves PC

Czy Sea of Thieves to kompletny niewypał? Nie – to przyjemna gra na kilka, może nawet kilkanaście godzin, którą warto przetestować za darmo, aktywując konto na Xbox Game Pass. Polecam zaprosić znajomych i na krótki czas zanurzyć się w pirackim świecie, sprawdzić świetne sterowanie statkiem i przy okazji wykopać trochę skarbów.Zobacz inne recenzje gry Sea of Thieves (PC)
6
Ikona Pizza Connection 3 - okładka

Pizza Connection 3 PC

Każda dobra gra ma jakąś szczególnie mocną cechę, która przyciąga gracza do monitora na długie godziny (...) W Pizza Connection 3 ewidentnie brakuje takiego szczególnego atutu. „Trójka” na wszystkich polach prezentuje przeciętny poziom, zapewniając umiarkowaną przyjemność z zabawy. Nie brzmi to zbyt pasjonująco, prawda?Zobacz inne recenzje gry Pizza Connection 3 (PC)
5.5
Ikona Far Cry 5 - okładka

Far Cry 5 PS4

Mam jednak wrażenie, że Far Cry 5 wydaje się tkwić w miejscu, robiąc jedną rzecz lepiej od poprzednich odsłon cyklu, a drugą gorzej. Ogromna i komfortowa piaskownica wypełniona strzelnicami oraz wędkami to dla mnie trochę za mało. To nie jest zła gra, ale czas w końcu wyjść z cienia Far Crya 3 i ponownie zdefiniować szaleństwo.Zobacz inne recenzje gry Far Cry 5 (PS4)
7.5
Ikona Warhammer: Vermintide 2 - okładka

Warhammer: Vermintide 2 PC

Warhammer: Vermintide 2 to fajna produkcja do co-opa, której z ochotą poświęcicie wiele wieczorów (...) Jeśli jednak nie lubicie walczyć z bugami (a nie bogami) Chaosu to, mimo niezłej ceny, radziłbym wstrzymać się z zakupem. Poczekajcie kilka miesięcy i wtedy bez zastanowienia zaopatrzcie się w tę grę. Jestem bowiem przekonany, że do tego czasu całość zostanie odpowiednio doszlifowana i poprawiona.Zobacz inne recenzje gry Warhammer: Vermintide 2 (PC)
7
Ikona Assassin's Creed: Rogue Remastered - okładka

Assassin's Creed: Rogue Remastered PS4

Szczerze mówiąc, chętniej zobaczyłbym w podobnym wydaniu „remaster” trzeciej, bardzo niedocenionej, odsłony cyklu, a jeśli chodzi o kompletne odświeżenie gry, to oczywiście porządny remake „jedynki”.Zobacz inne recenzje gry Assassin's Creed: Rogue Remastered (PS4)
6.5
Ikona A Way Out - okładka

A Way Out PS4

Fabuła początkowo rozwija się sztampowo, ale zyskuje w finale, rozgrywka nie pozwala się nudzić nawet przez chwilę, kooperacyjny aspekt zabawy sprawdza się doskonale, a oprawa wizualna maskuje swoje „indycze” korzenie. Do tego premierowa cena jest bardzo atrakcyjna, a do wspólnej gry przez sieć wystarcza jedna kopia. Czego chcieć więcej?Zobacz inne recenzje gry A Way Out (PS4)
8.5

Średnia ocen: 7.81