Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Agregowane Recenzje Gier Benchmark

Ikona Firewall: Zero Hour - okładka

Firewall: Zero Hour PlayStation VR

Firewall: Zero Hour to pierwsza gra na Playstation VR, którą można z czystym sumieniem polecić “hardcorowym” graczom. Emocjonująca rozgrywka łącząca manewry taktyczne z iście filmową dynamiką, to bodaj najfajniejsze VR-owe doświadczenie, jakiego dane mi było zaznać. Zobacz inne recenzje gry Firewall: Zero Hour (PlayStation VR)
9.4
Ikona Marvel's Spider-Man - okładka

Marvel's Spider-Man PS4

Spider-Man jest niczym pierwszy Batman, równie imponujący pod względem komiksowego klimatu i szalenie widowiskowych walk, ale z dużo większymi pokładami poukrywanego wszędzie humoru. I pewnie dlatego tak przyjemnie się w niego gra, bo nie czuć tu zadęcia twórców by ze Spider-Mana zrobić konkurencję dla innych, poważniejszych gier o superbohaterach. To po prostu Spidey jakiego znamy i kochamy!Zobacz inne recenzje gry Marvel's Spider-Man (PS4)
9.2
Ikona Shadow of the Tomb Raider - okładka

Shadow of the Tomb Raider Xbox One

Shadow of Tomb Raider to po prostu świetne zwieńczenie nowej serii przygód Lary Croft, i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Może i sama gra nie okazała się aż tak dobra jak początkowo mi się wydawało (stąd ocena o jedno malutkie oczko niżej), ale złego słowa nie mogę powiedzieć ani o emocjach jakie towarzyszyły mi podczas gry ani satysfakcji z pokonywania kolejnych, coraz bardziej wymagających zagadek.Zobacz inne recenzje gry Shadow of the Tomb Raider (Xbox One)
9.4
Ikona Phantom Doctrine - okładka

Phantom Doctrine PC

Polskie studio przygotowało niesamowicie wręcz solidną grę, która ocieka klimatem, cieszy mechaniką i pomysłowością. I choćby dlatego Phantom Doctrine trafia do mojego zestawienia najlepszych produkcji tego roku i nie mogę się doczekać, by zasiąść do rozbudowanej wersji kampanii, która odblokowywana jest po pierwszym przejściu gry.Zobacz inne recenzje gry Phantom Doctrine (PC)
9.2
Ikona Call of Duty: WWII - United Front - okładka

Call of Duty: WWII - United Front PS4

No dobrze, już ocieram moje łzy sentymentalnego zrzędy, bo fakt faktem, że Call of Duty: WWII United Front DLC dało mi całkiem sporo zabawy. Szkoda, że poza nową formułą dla trybu Zombie nie pokuszono się o coś bardziej zwariowanego, niż bardzo tradycyjne mapy do rozgrywki wieloosobowej.Zobacz inne recenzje gry Call of Duty: WWII - United Front (PS4)
8
Ikona Vampyr - okładka

Vampyr PS4

Nie da się ukryć, że Vampyr ma więcej wad niż zalet. A jednak potrafi oczarować gęstym jak smoła klimatem i wciągnąć do zabawy na długie godziny. Jasne, jedni powiedzą, że fabułka gry jest miałka i dziurawa jak sito, ale dla mnie odkrywanie tajemnic wamipiryzmu i toczącej Londyn dziwnej plagi było wystarczającym magnesem by spędzić z tym tytułem dobrze ponad 20 godzin.Zobacz inne recenzje gry Vampyr (PS4)
7.6
Ikona Ancestors Legacy - okładka

Ancestors Legacy PC

Ancestors Legacy to nieoryginalny średniak, który czerpie z produkcji takich jak Warhammer 40.000: Dawn of War II czy Company of Heroes, ale nie wyróżnia się na tyle, by wyraźnie odstawać. To gra, po którą warto sięgnąć, jeżeli chcemy zobaczyć naparzające się bandy zbrojnych dzikusów, oferująca przystający do treści poziom strategicznej głębi. Zobacz inne recenzje gry Ancestors Legacy (PC)
6.4
Ikona Dark Souls: Remastered - okładka

Dark Souls: Remastered PS4

Krótko mówiąc, kapitalnie, że Dark Souls: Remastered zawitało na konsole najnowszej generacji. Szkoda tylko, że ten antyczny gmach jedynie elegancko otynkowano, zamiast sumiennie połatać jego mury.Zobacz inne recenzje gry Dark Souls: Remastered (PS4)
8
Ikona Detroit: Become Human - okładka

Detroit: Become Human PS4

Co tu dużo gadać, Detroit: Become Human pochłonęło mnie bez reszty. Zamiast jednej pasjonującej historii, otrzymałem aż trzy. Splotły się ze sobą w perfekcyjnie dopracowaną całość, mimo że każda z nich zahacza o zupełnie inny gatunek. Zobacz inne recenzje gry Detroit: Become Human (PS4)
10
Ikona Frostpunk - okładka

Frostpunk PC

Wydarzenia losowe, które wcale nie są losowe i powtarzają się we wszystkich scenariuszach, dość płytkie potraktowanie kwestii moralnych, wokół których rzekomo obraca się rozgrywka i bardzo sztywne oskryptowanie znacznych części gry sprawiają, że gdy tylko zrozumiemy jak działa produkcja 11 bit uświadamiamy sobie, że nie jest ona ani city-builderem, ani strategią, ani nawet grą o przetrwaniu – to wielka łamigłówka, do rozwiązania i zapomnienia.Zobacz inne recenzje gry Frostpunk (PC)
7.2
Ikona God of War - okładka

God of War PS4

Koniecznie! Absolutnie! Musowo! Może i trochę ponarzekałem, ale przecież to stary, dobry Kratos. Nieco odmieniony, czasami zbyt oschły i pozornie pozbawiony uczuć, ale wciąż z dawną iskrą w oku i boską potęgą w łapie. Niesamowicie dobrze spotkać go ponownie po takim czasie, nawet jeśli zamiast typowej rzeźni i zalewania ekranu hektolitrami krwi próbuje nieco inaczej opowiedzieć nam swoją historię. Zobacz inne recenzje gry God of War (PS4)
9.4
Ikona Shadow of the Colossus - okładka

Shadow of the Colossus PS4

Dlatego właśnie uważam, że prawdziwym odbiorcą Shadow of the Colossus jesteśmy my, stare pierniki, pamiętające jeszcze pierwowzór i zachwycające się wówczas jej oprawą graficzną. Teraz, ta obecna, mocno udoskonalona, faktycznie powala i nie da się ukryć, że stanowi największy magnes tej produkcji. Dla niej można nieco się przemęczyć, o ile tylko potrafisz zmierzyć się z własnymi wspomnieniami.Zobacz inne recenzje gry Shadow of the Colossus (PS4)
8.4
Ikona NieR: Automata - okładka

NieR: Automata PS4

Tak naprawdę to opowieść, która nie tylko wciąga, ale też zadaje niegłupie pytania o naturę człowieka... No, no, ambitnie, a do tego z rozrywkowym polotem! To nie lada sztuka.Zobacz inne recenzje gry NieR: Automata (PS4)
9.4
Ikona NiOh - okładka

NiOh PS4

Tak czy inaczej, trzeba powiedzieć wprost, że Nioh imponuje swoją złożoną koncepcją i jej naprawdę niezłym wcieleniem w życie. Trochę pożyczono, trochę dodano od siebie, ale koniec końców patrząc na ten tytuł nie sposób nie westchnąć z podziwem: coś w tym jest! I to nie byle co!Zobacz inne recenzje gry NiOh (PS4)
9
Ikona Bloodborne - okładka

Bloodborne PS4

Jeśli masz wystarczająco dużo samozaparcia gra wynagrodzi cię uczuciem zadowolenia, jakiego próżno szukać w większości dotychczasowych produkcji. I choćby dlatego warto spróbować w niej swoich sił. Do zobaczenia więc w aptece, w kolejce po środki antydepresyjne!Zobacz inne recenzje gry Bloodborne (PS4)
9
Ikona  Persona 5 - okładka

Persona 5 PS4

Persona 5 pokazuje dwa przenikające się światy, ale sama w sobie też przeciąga nas na drugą stronę lustra, do miejsca, gdzie niecne występki zawsze spotkają się z karą, a nastoletni bunt daje lepsze efekty, niż najromantyczniejsze powstania w dziejach świata. I jak w tej sytuacji bezboleśnie wrócić na tę naszą, realną stronę zwierciadła? Oj, z tym bywa trudno!Zobacz inne recenzje gry Persona 5 (PS4)
9.6
Ikona Uncharted 4: A Thief's End - okładka

Uncharted 4: A Thief's End PS4

Miło patrzeć jaką drogę pokonała ta seria – od niezłej, obfitującej w kinowe emocje przygodówki do niemalże wysokobudżetowego filmu przygodowego, w którym nie liczy się wyłącznie pompująca adrenalinę akcja, ale i relacje między bohaterami czy wręcz targające nimi emocje. Bo taki właśnie jest Uncharted 4: Kres Złodzieja. Dla niego warto mieć Playstation 4.Zobacz inne recenzje gry Uncharted 4: A Thief's End (PS4)
9.8
Ikona Ash of Gods: Redemption - okładka

Ash of Gods: Redemption PC

Jeśli naśladownictwo jest najwyższą formą pochwały, Stoic, twórcy Banner Sagi powinni być zadowoleni – gra AurumDust jest swego rodzaju hołdem dla ich osiągnięć, który jednocześnie nie ma szans wyjść z cienia znacznie lepszej, starszej produkcji.Zobacz inne recenzje gry Ash of Gods: Redemption (PC)
7.8
Ikona The Red Strings Club - okładka

The Red Strings Club PC

Trzeba przyznać, że Deconstructeam uchwyciło ducha cyberpunku, pokazując że w dystopijnym świecie jutra żadna odpowiedź nie jest prosta. Ramowa struktura opowieści jest bardzo uczciwa – wiemy, czego spodziewać się na końcu. Mimo tego, podobnie jak młodzi buntownicy w większości opowieści o neonach i chromie próbujemy dalej, raz za razem, wbrew wszystkiemu. To zdecydowanie największy sukces The Red Strings Club.Zobacz inne recenzje gry The Red Strings Club (PC)
8.2
Ikona Sea of Thieves - okładka

Sea of Thieves Xbox One

Ale choć tak narzekam i narzekam, nie mogę całkowicie skreślić Sea of Thieves. Owszem, wygląda jakby brakowało jej sporej części zawartości, ale przecież na tym nie koniec. Przy takiej ilości graczy nasze głosy żądające ulepszeń muszą zostać usłyszane i tylko czekać na pierwsze, widoczne zmiany.Zobacz inne recenzje gry Sea of Thieves (Xbox One)
7.4
Ikona Civilization VI: Rise and Fall - okładka

Civilization VI: Rise and Fall PC

Wszystko, co tu dostaliśmy to nakładki, cieszące podczas pierwszej partii czy dwóch, ale na dłuższą metę nie dość wyraziste, by przykuć do komputera na dłużej. Jeśli mało rozgarnięta sztuczna inteligencja, która nieustannie obraża się i grozi, odstraszyła kogoś od podstawowej wersji gry, nic z nowych elementów tego nie zmieni. I tak zamiast potężnego kopa naprzód, seria Civilization dostała tylko lekkie szturchnięcie.Zobacz inne recenzje gry Civilization VI: Rise and Fall (PC)
7
Ikona Far Cry 5 - okładka

Far Cry 5 PS4

Jest jednak też druga strona medalu. Ta, na której, wybito ciekawie napisanych bohaterów, niepowtarzalny klimat, pieczołowitość, z jaką projektowano lokacje, no i przede wszystkim wybuchową zabawę – czy to w pojedynkę, czy w kooperacji.Zobacz inne recenzje gry Far Cry 5 (PS4)
9.2
Ikona Pure Farming 2018 - okładka

Pure Farming 2018 PS4

Ogólnie jednak mam podobne wrażenia co Michał, bo Pure Farming 2018 jawi mi się jako dobry wstęp do zabawy symulatorami farmy. Nie jest ani przesadnie skomplikowany ani nadto uproszczony – po prostu w sam raz dla takich rolniczych laików jak ja.Zobacz inne recenzje gry Pure Farming 2018 (PS4)
7.8
Ikona Pure Farming 2018 - okładka

Pure Farming 2018 PC

Pure Farming 2018 udanie zachowuje balans między wierną symulacją a zwyczajnie dobrą, wciągającą grą. Odblokowywanie kolejnych możliwości przykuło mnie do ekranu na dobrych kilkanaście godzin. Jestem więc żywym dowodem na to, że nawet osoba nie rozróżniająca pszenicy od żyta może dobrze bawić się na farmie, przy okazji wchłaniając sporą porcję wiedzy. Zobacz inne recenzje gry Pure Farming 2018 (PC)
7.6
Ikona SpellForce 3 - okładka

SpellForce 3 PC

Do swojej dyspozycji mamy tu więc przepiękny, potężny świat, masę questów i wciągającą fabułę. Jeśli czujesz w sobie duszę stratega, możesz zabawić się RTS-owym elementem gry, a jeśli nie, to dasz radę sprytnie obejść ten etap świetnie wyszkoloną drużyną. Podsumowując: warto było czekać te 10 lat, aby powrócić do świata Eo.Zobacz inne recenzje gry SpellForce 3 (PC)
8
Ikona LEGO Marvel Super Heroes 2 - okładka

LEGO Marvel Super Heroes 2 PS4

Czy to już pora na zmiany? Na razie pytanie to pozostaje bez odpowiedzi i zanim ktokolwiek podejmie się udzielenia jej, nie pozostaje nic innego, jak delektować się setny raz odgrzewanym daniem. A ono, podane na nowym talerzu, wciąż smakuje nieźle, nawet jeśli już dawno się przejadło.Zobacz inne recenzje gry LEGO Marvel Super Heroes 2 (PS4)
9.4
Ikona Need for Speed: Payback - okładka

Need for Speed: Payback PC

Need for Speed: Payback jako całość to chybiony projekt. Wielka szkoda, że zamiast nad modelem jazdy skupiono się na wszystkim, tylko nie na nim. Gra błyszczy dopiero tam, gdzie zbytnio nie wtrącali się twórcy, w tych długich momentach kiedy jesteśmy na trasie tylko my i nasz wóz. Szkoda, że zapomniano, że w Need for Speed od zawsze chodziło o prędkość, a nie o pieniądze.Zobacz inne recenzje gry Need for Speed: Payback (PC)
5.8
Ikona DRAGON BALL FighterZ - okładka

DRAGON BALL FighterZ PS4

Na koniec pozostaje napisać już tylko jedno - jeśli jesteście fanami bijatyk, a do tego najlepiej jeszcze ich odmiany osadzonej w realiach uniwersum Dragon Balla to nie macie się nad czym zastanawiać. To najlepsza produkcja tego typu od lat.Zobacz inne recenzje gry DRAGON BALL FighterZ (PS4)
8.8
Ikona EA Sports UFC 3 - okładka

EA Sports UFC 3 PS4

Wszystkim, którzy już fascynują się MMA lub UFC lub dopiero chcą poznać piękno tego „brzydkiego” sportu, mogę z czystym sumieniem polecić najnowszą produkcję EA. To znakomita pozycja dla tych, którzy wszystkie Tekkeny, Mortal Kombat czy Injustice uważają za zbyt chaotyczne. Tym, którzy od walenia w przyciski wolą wyprowadzać jeden, celny cios, EA Sports UFC 3 zaoferuje równie czystą i sprawiającą dużą satysfakcję rozrywkę.Zobacz inne recenzje gry EA Sports UFC 3 (PS4)
8.6
Ikona Kingdom Come: Deliverance - okładka

Kingdom Come: Deliverance PC

Uśmiecham się, myśląc o kilku solidnych historyjkach, jakie dostałem podczas gry i cieszę się, że Czesi pokazali mi, że gra bez rozdmuchanego heroizmu wciąż może być pełna akcji i wciągająca. Z tego też powodu Kingdom Come: Deliverance to dla mnie jedna z ważniejszych pozycji tego roku.Zobacz inne recenzje gry Kingdom Come: Deliverance (PC)
8.6

Średnia ocen: 8.32