Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Chloe Frazer

Chloe Frazer - fikcyjna postać z serii gier Uncharted autorstwa studia Naughty Dog, która pierwszy raz zadebiutowała w cyklu w 2009 roku w Uncharted 2: Among Thieves. Za odtworzenie postaci w wirtualnym środowisku (głos oraz sesje motion-capture) odpowiada Claudia Black - popularna australijska aktorka i lektor. Chloe została zaprojektowana jako postać będąca zupełnym przeciwieństwem głównego bohatera, Nathana Drake'a - to osoba o wiele bardziej mroczna, która cechuje się podejściem egocentrycznym.

W serii Uncharted gracze poznają ją jako część grupy złodziei, którzy próbują znaleźć zaginioną flotę Marco Polo.

Pozytywny odbiór Chloe Frazer przez branżę elektronicznej rozrywki dyktowany był przede wszystkim przez jej niezależność oraz pewną wrażliwość, którą okazywała jedynie w stosunku do głównego protagonisty serii - Nathana.

Projekt Postaci

Za koncept i stworzenie Chloe Frazer odpowiada jeden z głównych projektantów postaci w studiu Naughty Dog - Justin Richmond, którzy przyznaje, że Chole była i jest jego ulubioną postacią, spośród tych, które miał przyjemność stworzyć.

Chloe została zaprojektowana jako postać niezwykle impulsywna, żądna wrażeń, stąd też stanowi idealne uzupełnienie ideologii, którą podąża Nathan. Warto przy tym pamiętać, że jest ona kobietą, która dba wyłącznie o swoje potrzeby, co niejednokrotnie uwidocznione zostało w kontaktach między nią, a głównym bohaterem serii.

Chloe Frazer