Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Space School Simulator: The Academy Amstrad CPC

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Space School Simulator: The Academy - wydana w 1988 roku przez nieistniejącą już, brytyjską (z siedzibą w King's Yard, Londyn) firmę deweloperską i wydawniczą CRL Group PLC. Skrót CLR wykorzystany w nazwie oznaczał Computer Rentals Limited. Tytuł ten, stworzony przez zespół deweloperów ze studia ComTec, wydany został na szereg popularnych ówcześnie platform, poczynając od Amstrad CPC, poprzez Atari ST, C64, MS-DOS, ZX Spectrum,, a na Amiga kończąc.

Mechanika Rozgrywki

Space School Simulator: The Academy w wersji na komputer Amstrad CPC to osadzona w realiach science-fiction symulacja, w której gracz wciela w rolę studenta w akademii szkolącej pilotów statków kosmicznych. Twórcy przygotowali 20 różnorodnych misji, które rozgrywają się na szeregu planet.

Każdy statek, z którego korzysta gracz w tracie zabawy w Space School Simulator: The Academy może być modyfikowany, w tym całkowicie może być zmienione jego nazwa i wyposażenie.

Samą rozgrywkę gracze obserwują z perspektywy pierwszej osoby. Większość misji przygotowanych przez twórców gry koncentruje się nie tyle na samym lataniu, co na niszczeniu wrogich jednostek.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Space School Simulator: The Academy - okładka
  • 12+
Strony Internetowe
Space School Simulator: The Academy | Amstrad CPC - Data Premiery
PL
UK 1987
US 1987