Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Ever Oasis - okładka
  • 12+

Ever Oasis - Nintendo 3DS - Recenzje i Opinie

8.2

Liczba Recenzji: 4

8.8 IGN
Świetne połączenie elementów z kilku gatunków - eksploracja i walka łączą się w Ever Oasis z zarządzaniem oraz rozwojem oazy, co nie pozwala na szybkie znudzenie się rozgrywką.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie IGN

8.5 Konsolowe.info
Ever Oasis jest kolejną wartą ogrania grą RPG na konsoli Nintendo 3DS. Dobra oprawa audiowizualna oraz przyjemna rozgrywka wciągają na wiele godzin. Warto sprawdzić dostępne w Nintendo eShop demo, pozwalające zapoznać się z fragmentem tej ciekawej produkcji.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Konsolowe.info

7.9 Gram
Nie spodziewałem się po Ever Oasis zbyt wiele, dziecinna narracja i stylistyka nie przypadła mi do gustu, niemniej jednak to prawdziwie nowe doświadczenie i kolejna zaskakująco dobra produkcja na 3DS-a. Idealnie skrojona pod przenośne granie.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gram

7.5 PPE
Produkcja czerpie bardzo mocno ze stylistyki starożytnego Egiptu. W połączeniu z klimatem klasycznych gier jRPG i śliczną oprawą 3D daje nam to bardzo oryginalną i unikalną mieszankę, która powinna przypaść do gustu fanom gatunku. Patrzenie jak nasza oaza zapełnia się osadnikami i kwitnie z każdą kolejną godziną ma w sobie magnetyzm. Nic tak bowiem nie raduje jak wyraźnie odczuwalny progres.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PPE